Biber Catering | Hakkımızda
140
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-140,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

Tecrübe ve uzmanlıkla gelen lezzet

BİZ KİMİZ?

Güler yüzlü hizmet anlayışı

2008 yılında Çekmeköy‘de kurulan Biber Catering olarak, ilk günden bu yana kalite ve lezzetten ödün vermeden hizmetimizi sunuyoruz. Güler yüzlü ekibiyle müşterilerini karşılayan restaurantımız ve özel günler için hazırladığımız lezzetli tariflerimizle her geçen gün başarı grafiğimizi yükseltmeye devam ediyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

Sağlık, lezzet ve kalite

Aylık olarak hazırlanan menümüzle restaurantımızda müşterilerimize hizmet sunarken, iş yerleri için toplu olarak üretim yapıyor ve taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

   Özel günlerde müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun lezzetler hazırlayarak davet, mevlüt, doğum günü, açılış gibi etkinliklerde Biber Catering farkıyla güler yüzlü hizmetimizi sunuyoruz.

ÖNCELİKLERİMİZ

Gıda Güvenliği, lezzet, %100 müşteri memnuniyeti

Hammaddemizin tesliminden lezzetli yemeklere dönüştüğü süreçte Gıda Güvenliği ve Kalite Kontrol kurallarının tamamını uygulayarak müşterimize güvenli ürün sunuyor ve uzman ekibimizin özel tarifleriyle lezzetinden %100 memnuniyet duyacağınız lezzetler hazırlıyoruz.